Straumann: pacientų ir gydytojų pasirinkimas Nr. 1 visame pasaulyje

Jau daugybę metų Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje. Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir visada lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.


Aukščiausi prigijimo rodikliai

Švedijoje 2013 metais atliktas vienas didžiausių nepriklausomų tyrimų odontologijos istorijoje parodė, kad per 9 metus tik danties implantų gamintojas yra lemiamas faktorius, darantis įtaką didesnei gydymo sėkmei. Bendras implantų prigijimo rodiklis šiame tyrime buvo labai geras – 96,4 % net iš 11 311 implantų! Straumann implantai buvo prarasti tik labai retais atvejais – nuo 6 iki 60 kartų rečiau nei kitų gamintojų.

Implanto prigijimo rodiklius lemia medžiaga, iš kurios jis pagamintas, taip pat – implanto paviršius, jo forma ir jungtis su dantų vainikėliu.


Unikalus implanto lydinys - Roxolid

Straumann gamina implantus iš patentuoto titano / cirkonio lydinio – Roxolid. Moksliniai tyrimai atskleidė, kad, pakeitus titaną į Roxolid, ir taip aukštas implantų prigijimo rodiklis (vidutiniškai – apie 96,8 %) išaugo beveik dviem procentais – iki 98,4 %.

Roxolid lydinys yra daugiau nei 35 % stipresnis už titaną. Beveik pusei pacientų trūksta žandikaulio kaulo storio, todėl tenka priauginti kaulą, o tai padidina gydymo kainą ir ilgina gijimo laikotarpį. Roxolid lydinys leidžia naudoti vienu diametru mažesnį implantą ir 54 % atvejų išvengti kaulo priauginimo operacijos bei atlikti mažesnę intervenciją į žmogaus organizmą.


Unikalus implanto paviršius - SLActive

43% didesnis kontaktas su kaulu, dėl nanostruktūrų formavimosi ant implanto paviršiaus. [1]

Hidrofilinis - pritraukiantis kraują ir skatinantis kaulo formavimosi procesus. [2]

Antiuždegiminis - chemiškai aktyvus paviršius gerinantis implanto prigijimą. [3]

1 - Wennerberg, Ann; Albrektsson, Tomas. 2010

2 - Frank Schwarz et.al 2008

3 - Hotchkiss et.al 2016, Lee et.al. 2016


Gamintojas, kuriuo galima pasitikėti

Straumann – didžiausias dantų implantų gamintojas pasaulyje. Būdami dantų implantologijos pradininkai, turėdami ne vieną patentą Straumann gamina išskirtinius dantų implantus ir milijonams žmonių pasaulyje gražina šypsenas jau 40 metų.

Lietuvoje Straumann – nuo 2003-iųjų. Dėl išskirtinės kokybės ir geriausių rezultatų beveik kas antras Lietuvoje įsriegiamas dantų implantas yra pagamintas šveicarų.

Straumann atstovybės yra daugiau nei 100 šalių, todėl kad ir kur Jūs keliautumėte ir kas benutiktų, visada atsiras odontologas, dirbantis su Straumann implantų sistema.


Tarptautinis įsipareigojimas visam gyvenimui

Straumann įpareigoja: prireikus šalinti implantą, naują Straumann implantą ar protezavimo detalę suteiksime nemokamai (tačiau Straumann nekompensuoja pergydymo kainos.)

60 metų Straumann istorija ir atstovybės daugiau kaip 100 šalių leidžia tikėtis, jog pacientai neliks be priežiūros, kad ir kur benukeliautų, kad ir kiek metų po operacijos prabėgtų.

Straumann Roxolid SLActive implantas užtikrina geriausius gydymo rezultatus, todėl odontologijos klinikos savo nuožiūra gali prisiimti papildomų įsipareigojimų pasirinkus implantaciją su šiuo implantu.