Skirtingos problemos - skirtingi sprendimai

Dantų netekusių žmonių visame pasaulyje – begalė. Kai kurie iš jų – jauni ir neturintys vos keleto dantų, o kai kurie – daugybę metų nugyvenę senoliai, kurių vienintelis išsigelbėjimas – išimamieji dantų protezai. Kiekvieno paciento dantų praradimas – atskira ir unikali istorija, įvykusi dėl skirtingų priežasčių.

Gydymo plano sudarymas bei eiga priklauso nuo individualios situacijos. Kuri istorija – Jūsų?

Sužinojau, kad man reikės šalinti dantį.

Endodontinis gydymas baigėsi nesėkmingai ir skilo danties šaknis? O galbūt sportuodami nuskėlėte beveik visą dantį? Deja, tačiau įprastiniai šiuolaikinės odontologijos gydymo metodai nėra pajėgūs padėti šiais atvejais, tad gydytojas odontologas danties pataisyti negalės. Vienintelė išeitis – dantį pašalinti. Daugelį, išgirdus šį nuosprendį, ištinka šokas. Kaip gyventi su tarpu tarp dantų? Iš tiesų, nerimauti ir sielotis neverta, nes nekokybišką ar nepataisomai sužalotą dantį nauju pakeisti galima kur kas greičiau, nei tikėjotės. Būtent šiuo atveju galima pritaikyti visame pasaulyje populiarią gydymo metodiką – vienmomentę implantaciją. Tai – gydymas, kai to paties vizito metu atliekamos dvi procedūros: nekokybiško danties pašalinimas ir implanto sriegimas. Kartais jau tą pačią arba kitą dieną ant implanto galima pritvirtinti laikinąjį dantį, kuris po kurio laiko pakeičiamas nuolatiniu dantimi. Tai leidžia sutaupyti laiko ir ženkliai sumažina diskomfortą dėl atsiradusio šypsenos defekto. Po keleto metų Jūs netgi pamiršite, su kuriuo dantimi Jums teko atsisveikinti!


Prieš kurį laiką man išrovė vieną dantį.

Greičiausiai Jūs – jauno amžiaus, aktyvus žmogus. Jums gėda šypsotis ir juoktis, nes baiminatės, kad draugai, kolegos ar artimieji pastebės šį nedidelį išvaizdos defektą. Tačiau sąmoningas džiaugsmingų emocijų slėpimas ir nuolatinis burnos dangstymas ranka apsunkina Jūsų gyvenimą. Jūs – ne vienas. Danties praradimas – dažna problema, ištinkanti dėl nekokybiškai atlikto gydymo, per vėlai pastebėto danties šaknies kanalo uždegimo ar netikėtos traumos. Gėdytis ir slapstytis nebeprireiks, jeigu ryšitės danties atkūrimui pasitelkiant implantą. Gydytojas atidžiai įvertins, koks implantas būtų pats tinkamiausias Jūsų atveju ir parengs Jums gydymo planą. Jau netrukus galėsite pamiršti visus ligi tol kamavusius kompleksus, nes veidrodyje niekada daugiau nebematysite, jog Jums trūksta danties!

https://www.youtube.com/watch?v=yS8tRolmNA0&feature=emb_title

Praradau keletą dantų.

Neturite kelių ir daugiau dantų? Gali būti, jog tai nutiko ne iš karto. Bėgant metams Jums teko atsisveikinti su vienu, tuomet su antru, o po kurio laiko – ir su trečiu dantimi… Nieko baisaus. Net 45 proc. mūsų šalyje gyvenančių vyrų ir beveik 48 proc. moterų neturi nuo 1 iki 5 dantų, o daugiau negu 6 dantų yra netekę šiek tiek daugiau negu 30 proc. Lietuvos gyventojų. Jaučiatės taip, lyg būtumėte netekę ne tik gražios šypsenos, bet ir galimybės gyventi kokybišką, pilnavertį gyvenimą? Tai gali pasikeisti susipažinus su šiuolaikinėmis dantų atkūrimo galimybėmis – gydymu dantų implantais. Išdrįskite pagaliau apsilankyti pas gydytoją, ir gaukite visus atsakymus į rūpimus klausimus. Gydytojas visuomet paaiškins, kaip atrodys kelias iki naujosios Jūsų šypsenos ir pasirūpins Jumis ne tik operacijos metu, bet ir gijimo periodu.

Neturiu daugumos ar visų dantų.

Greičiausiai Jūs – garbaus amžiaus žmogus ir manote, kad sulaukus Jūsų amžiaus neturėti dantų – visiškai normalu. Tačiau ar normalu kasdien kęsti išimamųjų dantų protezų sukeliamus nepatogumus? Ar normalu negalėti mėgautis bet kokiu maistu ar baimintis nusišypsoti ar nusijuokti, nes tokiomis akimirkomis protezas ne kartą yra iškritęs? Sutikite, tai gerokai apsunkina Jūsų kasdienybę. Visų šių ir daugelio kitų nepatogumų pavyktų išvengti pritaikius gydymą dantų implantais. Tai – pažangus, patikimas ir saugus gydymo metodas. Visų vieno žandikaulio dantų atkūrimui pakanka vos 4 implantų. Gydytojas pasirūpins, kad nei operacija, nei gijimas nesukeltų Jums didelio diskomforto, o prigijus implantams ir pritvirtinus neišimamus nuolatinių dantų protezus, Jūs pagaliau galėsite džiaugtis kur kas patogesniu ir ramesnių gyvenimu.

Nebelaukite!

Kad ir kiek dantų neturėtumėte bei nepriklausomai nuo to, kodėl ir kada juos praradote, gydymas dantų implantais gali tapti priežastimi ir vėl nusišypsoti bei iš naujo atrasti net ir visiškai paprastus gyvenimo malonumus. Valgykite gurmaniškus patiekalus, nevaržomai bendraukite su naujais žmonėmis ar kvatokite tol, kol paskaus pilvą. Nauja šypsena – tai nedidelis pokytis, galintis iš esmės pakeisti Jūsų gyvenimo kokybę.