Keraminiai implantai - dar efektyvesniam rezultatui

Gyvename neribotų galimybių pasaulyje, todėl natūralu, kad mūsų poreikiams, norams ir svajonėms ribų taip pat nėra. Į augančius standartus be abejonės atsižvelgė ir Straumann. Visame pasaulyje pasitikėjimą pelniusi kompanija šiandien gerokai praplėtė pacientų suvokimą apie implantacijos kokybę. Implanto prigijimas jau tapo savaime suprantamu faktu (Straumann implantas prigyja 98,4 %), taigi, šiomis dienomis pacientų lūkesčiai yra gerokai didesni, nei vien tik sėkminga implanto integracija kaule. Pagrindinis poreikis – nepriekaištinga estetika. Kokios straumann siūlomos galimybės išpildo pacientų pageidavimus?

Keraminių implantų ypatumai

Prarasti dantys daro neigiamą įtaką visai organizmo būklei, išvaizdai, kiekvienos dienos kokybei ir, galiausiai, net požiūriui į save. Pacientai nusprendžia atkurti dantis implantais siekdami šią neigiamą patirtį pamiršti visiems laikams. Ko gero, nėra geresnio būdo tai padaryti, nei keraminiai dantų implantai. Skirtingų diametrų cirkonio implantai idealiai pritaikomi prie kiekvieno paciento anatomijos ir rekomenduojami ypatingai aukštus estetinius poreikius turintiems asmenims.

Keramines implantų sistemas galima apibūdinti trimis žodžiais – saugumas, estetika, tvarumas. Nedidelė dalis pacientų yra alergiški metalui, o jautrumas metalui gali iššaukti alergines reakcijas bei padidinti implanto neprigijimo riziką. Tokiems pacientamas pravartu rinktis cirkonio keramiką, nes šią medžiagą organizmas priima lengvai ir greitai.

Keramines implantų sistemas galima apibūdinti trimis žodžiais – saugumas, estetika, tvarumas.
Keramines implantų sistemas galima apibūdinti
3 žodžiais: saugumas, estetika, tvarumas.

Cirkonio implantai taip pat padeda išlaikyti sveikas dantenas. Lyginant su titaniniu implantu, dantenose aplink keraminį implantą yra geresnė kraujo cirkuliacija. Be to, ant cirkonio implanto mažiau kaupiasi apnašos, o mažesnis bakterijų kiekis dantenas apsaugo nuo uždegiminių reakcijų.

Kas lemia ypatingus estetinius rezultatus?

Keraminių implantų ilgaamžiškumas ir patvarumas niekuo nenusileidžia titaniniams, o estetiniai rezultatai pranoksta visus lūkesčius. Keraminiai implantai yra balti, o titano – pilki. Būtent balta spalva ir padeda sukurti norimą estetinį vaizdą. Kyla klausimas, kokią įtaką turi implanto spalva, jeigu šaknies vietoje įsriegto implanto vis vien nesimato? Iš tiesų, titaninius implantus turinčių pacientų dantenos įgauna pilkšvą atspalvį (jeigu dantenos yra plonos ir linkusios atsitraukti).

Dantų implantacija tampa lemtingu įvykiu dantis praradusių žmonių gyvenime. Pacientai, nusprendę dantis atkurti cirkonio implantais, gali būti ramūs, kad ši medžiaga nesukels jokių neigiamų reakcijų ir dirgiklių. Technologiškai pažangūs keraminiai implantai – teigiamų permainų ir idealios šypsenos pagrindas.