Kaip Straumann kompanija tapo pasauline lydere?

Tarp galybės implantų gamintojų, būtent STRAUMANN puikuojasi lyderių pozicijose. Tokioje konkurencingoje aplinkoje stabili sėkmė nepasiekiama atsitiktinai. Kokie veiksniai lėmė šios kompanijos pripažinimą ir įvertinimą visame pasaulyje?

  • Pasitikėjimo kūrimas. Laikomės nuomonės, kad pasitikėjimo tuščiais pažadais neįmanoma užsitarnauti. Mūsų kompanijos siekis yra užtikrinti procedūros saugumą ir padaryti viską, kad pacientas nejaustų bereikalingo streso. Ši siekiamybė paskatino STRAUMANN dantų implantams ir protezavimo detalėms suteikti viso gyvenimo garantiją.
  • Galvojimas apie pacientą. Rūpinamės visapusišku paciento komfortu, todėl nuodugniai apgalvojome kiekvieną implantacijos etapą. Sutelkę dėmesį ne tik į galutinį implanto integravimąsi, bet ir pooperacinį laikotarpį, sukūrėme tokius implantus, kurie prigyja lengviau, greičiau bei užtikrina mažesnę intervenciją.
  • Nepaliaujamas tobulėjimas. Nenustojome tobulinti produkto: skiriame ypatingą dėmesį technologijų tobulinimui ir galime pasiūlyti platų asortimentą.
  • Neįmanoma paversti įmanoma. Esame atviri naujovėms, todėl įsigiliname į pacientų poreikius ir juos įgyvendiname. Stengiamės lūkesčius pateisinti su kaupu. Atsižveldami į daugelio pacientų kaulo nepakankamumą, sukūrėme mažesnio skersmens ir unikalaus paviršiaus implantus, kurie 54 % atvejų padeda išvengti kaulo priauginimo procedūros.
  • Tarptautiniai ryšiai. Bendradarbiaujame net su 150 pirmaujančių universitetų ir odontologijos klinikų visame pasaulyje.
  • Inovacijos. Išradome ir patentavome titano / cirkonio lydinį, kuris garantuoja ypatingą implanto tvirtumą.
  • Sėkminga patirtis. STRAUMANN implantai rinkoje yra daugiau nei 35 metus. Kone visi pasaulio odontologai rekomenduoja gydymą būtent šiais implantais, dėl nesuskaičiuojamos galybės sėkmingai įsriegtų ir ilgus metus tarnaujančių implantų.