Kaip implantai pagerina gyvenimo kokybę

Nepatogumai, kylantys netekus vieno, kelių ar daugiau dantų

Dantų netekimas neabejotinai paveikia žmogaus psichologinę būseną, gyvenimo kokybę ir sukelia begalę nepatogumų. Žmonės pradeda kompleksuoti dėl neestetiškos išvaizdos, šveplavimo, todėl kartais net vengia bendrauti. Deja, dantų praradimas sukelia kur kas daugiau neigiamų veiksnių, nei estetinė išvaizda. Ilgainiui atsiranda sveikatos problemų: nyksta žandikaulio kaulas, išsivysto tam tikri virškinimo organų sutrikimai. Susigrąžinti žavią šypseną ir gyvenimo pilnatvę gali padėti dantų implantai.

Žandikaulio kaulo pakitimai

Implantais atkurtų dantų estetiniai privalumai

Implantai yra estetiškas dantų atkūrimo būdas, leidžiantis atkurti visą dantį – tiek šaknį, tiek vainiką. Šis gydymo metodas padeda išvengti neigiamų išvaizdos pokyčių – apsaugo gretimus dantis nuo pasislinkimo ir žandikaulio kaulą nuo tirpimo. Be to, ant implantų tvirtinami dantų vainikėliai savo išvaizda ir funkcionalumu beveik nesiskiria nuo tikrų dantų.

Gydymo dantų implantais nauda sveikatai

Pacientai, pasirinkę gydymą dantų implantais, džiaugiasi ne tik estetine išvaizda, bet ir pagerėjusia sveikata. Netekus dantų, tampa sunku tinkamai kramtyti maistą, todėl ilgainiui atsiranda skrandžio problemų. Implantai atkuria efektyvią kramtymo funkciją ir suteikia galimybę vėl mėgautis kokybišku maistu.

Kai trūksta visų dantų

Gyvenimo būdo pokyčiai atkūrus dantis implantais

Atkūrus dantis implantais, neabejotinai sustiprėja pasitikėjimas savimi ir gyvenimas tampa kokybiškesnis. Žmonės turi galimybę nevaržomai bendrauti, nesibaimindami dėl nemalonaus burnos kvapo ir nekompleksuodami dėl išvaizdos. Be to, gali drąsiai valgyti net kietą maistą. Implantai tiek savo išvaizda, tiek komfortiškumu atstoja tikrus dantis, todėl pacientai gali džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu ir, be abejo, plačiai šypsotis!