Dantų implantų gamintojai. Kodėl pigiau nereiškia geriau?

Dantų implantacija laikoma milžinišku laimėjimu odontologijos srityje. Dantų implantai tūkstančiams žmonių visame pasaulyje padėjo susigrąžinti šypseną. Sėkmingų istorijų gausa daugelį žmonių paskatino besąlygiškai pasitikėti dantų implantacija. Vis dėlto, aklai pasikliauti nevertėtų. Sėkmingos pacientų istorijos – ne atsitiktinumas, o tikslingų veiksmų rezultatas. Vienas iš jų – patikimo implantų gamintojo pasirinkimas. Ignoruojant šią bene svarbiausią sąlygą, susiduriama su liūdnomis pasekmėmis.

Siekiant sutaupyti, permoka dar daugiau

Šiuo metu egzistuoja daugybė implantų gamintojų, todėl pasirinkti kartais tampa painu. Pasitaiko atvejų, kad nepasigilinus į dantų implantų ypatumus ir skirtumus, kai kuriems pacientams vieninteliu pasirinkimo kriterijumi tampa žemesnė kaina. Svarbu atkreipti dėmesį, kad taupyti savo sveikatos sąskaita – be galo rizikinga. Akivaizdu, jeigu skiriasi implantų kaina, skiriasi ir jų kokybė. Pasirinkus nežinomus implantus ir neturint jokios informacijos apie juos, rizikuojama savo sveikata bei didėja neprigijimo ar trumpalaikio rezultato tikimybė. Pigesnės alternatyvos yra nepakankamai ištirtos, tad negali užtikrinti ilgaamžių rezultatų ir nesuteikia jokių garantijų. Galiausiai, siekiant sutaupyti, galutinis rezultatas yra didžiulis permokėjimas, kadangi procedūrą tenka kartoti iš naujo. 

Taupyti savo sveikatos sąskaita – be galo rizikinga. Pasirinkus nežinomus implantus, didėja neprigijimo ar trumpalaikio rezultato tikimybė.


Kodėl skiriasi implantų kainos?

Dantų implantas ne veltui yra lyginamas su namo pamatu. Šis titaninis sraigtelis pakeičia danties šaknį ir tampa dirbtinio danties pagrindu. Taigi, verta pasigilinti implantų ypatumais detaliau. Implantų kaina priklauso nuo kelių veiksnių. Atliekant dantų implantaciją, prireikia ne tik dantų implanto, bet ir gijimo galvutės ir protezavimo atramų. Kainą lemia ne tik kokybiškos medžiagos, bet ir nuolat atliekami moksliniai tyrimai, kurie ženkliai pagerina implanto kokybę. Norint, kad implantas nesukeltų infekcijų, alerginių reakcijų, būtų tvirtas ir ilgaamžis, svarbu užtikrinti kruopštų ir atsakingą implantų gamybos procesą. Tokiu požiūriu besivadovaujanti šveicariškų implantų kompanija Straumann yra viena populiariausių visame pasaulyje. Šių implantų kokybė ir amžini rezultatai yra ne tušti pažadai, o įrodymais pagrįsti faktai. Pirmiausia, pacientų saugumą užtikrina nuolat atliekami moksliniai tyrimai. Taip pat, bet kokias abejones išsklaido visam gyvenimui suteikiama garantija ir beveik 100 % siekiantys prigijimo rodikliai. Prieš renkantis dantų implantų gamintoją gerai pagalvokite, kokio rezultato norite: trumpalaiko džiaugsmo, ar visą gyvenimą tarnaujančių estetiškų ir savo funkciją puikiai atliekančių dantų? 

Dantų implantacijos kaina