Dantų implantų biosuderinamumas. Kas tai?

Daugelyje straipsnių šmėžuoja antraštės: implantai – patikimas pasirinkimas, šiandieninė implantacija – sprendimas visam gyvenimui ir t.t. Žinoma, vien tik skambios antraštės nekuria pasitikėjimo pacientams, todėl jie ieško informacijos ir gilinasi į faktus, kurie tas frazes pagrindžia. Aktyvus susidomėjimas implantų savybėmis džiugina, nes konkretūs faktai padeda pacientams priimti teisingus sprendimus. Kodėl būtent Straumann implantai yra gydytojų ir pacientų pasirinkimas nr. 1 visame pasaulyje?

SLA paviršius – trumpesnis gijimas, mažiau rizikos

Kaule įsriegiamas implantas visam laikui tampa kūno dalimi, todėl labai svarbu įsitikinti implantų biosuderinamumu su organizmu. Biosuderinamumas – tai medžiagos savybė, kuri burnos ertmėje nesukelia jokių netinkamų reakcijų. Straumann implantų biosuderinamumą pagrindžia keli dalykai. Pirmiausia, unikali jų medžiaga. Šie implantai gaminami taikant specialią paviršiaus apdirbimo technologiją. Dėl chemiškai aktyvaus, porėto implantų paviršiaus, implantų neprigijimo rizikos beveik nelieka. Negana to, toks paviršius stimuliuoja už gijimo procesus atsakingas kraujo daleles, vadinasi, naujais nuolatiniais dantimis galėsite džiaugtis dvigubai greičiau, išvengdami sudėtingo gijimo proceso. Nepaisant to, kad gijimo laikotarpis sutrumpėja perpus, jo metu niekas nenori būti be danties (-ų). Su šiais implantais paprasčiau įgyvendinti kone kiekvieno paciento pageidavimą iš klinikos iškart išeiti su naujaisiais dantimis. Yra galimybė ant įsriegto implanto tos pačios procedūros metu pritvirtinti laikiną vainikėlį, bet kyla klausimas, ar vienmomentė implantacija nėra pavojinga? Tyrimai rodo, kad SLActive implantą apkraunant iškart po operacijos, komplikacijų rizika su šiuo paviršiumi sumažėja dvigubai.

Dėl chemiškai aktyvaus, porėto implantų paviršiaus,
implantų neprigijimo rizikos beveik nelieka.

Kaule įsriegiamas implantas visam laikui tampa kūno dalimi, todėl labai svarbu įsitikinti implantų biosuderinamumu su organizmu. Biosuderinamumas – tai medžiagos savybė, kuri burnos ertmėje nesukelia jokių netinkamų reakcijų.


Lydinys, stipresnis už titaną

Straumann implantai pagaminti iš ypač tvirto lydinio ROXOLID – tai yra patentuotas titano ir cirkonio lydinys. Vienas iš tokios kombinacijos išskirtinumų yra mažesnis implantų skersmuo, dažnu atveju padedantis išvengti kaulo priauginimo procedūros, taip pat, lemiantis mažesnę intervenciją į organizmą, o tai užtikrina stabilumą ir ilgaamžius implantacijos rezultatus. Šio lydinio patikimumą įrodo ir moksliniai tyrimai: pakeitus titaną ROXOLID lydiniu, dar dviem proc. šoktelėjo implantų prigijimo rodiklis ir dabar siekia net 98,4 %. Akivaizdu, kad Straumann implantai populiarumo viršūnėje karaliauja dėl svarių priežasčių. Kad pacientų pasitikėjimas būtų besąlygiškas ir kiekvienas galėtų ramiai mėgautis puikiu rezultatu visą gyvenimą, šiems implantams ir protezavimo detalėms kompanija suteikia viso gyvenimo garantiją. Sveikai ir gražiai šypsenai nebėra jokių kliūčių.