Dantų implantai - prabanga?

Nepakankamai įsigilinus į dantų implantaciją, implantai gali pasirodyti labai brangus malonumas. Pasvėrus, kas į tą kainą įeina, požiūris pasikeičia. Implantacija nėra pramoga ar vienadienis džiaugsmas, o ilgalaikė investicija į estetišką išvaizdą ir kokybišką gyvenimą. Pasitaiko atvejų, kad net ir puikiai suvokdami implantacijos būtinybę, pacientai procedūros neatlieka. Delsimą lemia ribotos finansinės galimybės. Net ir tokioje situacijoje galima atrasti palankų sprendimą – tai galėtų būti atsiskaitymas dalimis ar ekonomiškos dantų atkūrimo metodikos.

Kiek kainuoja kokybė?

Kad naujai atkurti dantys atitiktų estetinius lūkesčius ir puikiai funkcionuotų, esminė sąlyga yra patikimas, tvirtas pamatas – dantų implantas. Ko gero, visose gyvenimo situacijose už kokybę reikia mokėti. Ne išimtis ir Straumann dantų implantai. Šie dantų implantai yra nuodugniai ištirti ir tobulinti, todėl pacientai juos renkasi drąsiai, žinodami, kad jiems bus suteikta viso gyvenimo garantija. Nuolat atliekami moksliniai tyrimai lemia aukštesnę implantų kainą, tačiau ženkliai pagerina implanto kokybę, palengvina integraciją kaule. Implantų kainai įtakos turi ir medžiaga, iš kurios jis pagamintas. Straumann pagaminti iš tvirto lydinio ir padengti chemiškai aktyviu, porėtu paviršiumi. Tokia medžiaga apsaugo nuo netinkamų reakcijų burnos ertmėje, sumažina komplikacijų riziką ir užtikrina greitesnį gijimo procesą. Šios ir kitos savybės lemia tai, kad ant implantų atkurti dantys gali puikiai tarnauti visą gyvenimą.

Implantacija nėra pramoga ar vienadienis džiaugsmas, o ilgalaikė investicija į estetišką išvaizdą ir kokybišką gyvenimą.

Naudokitės visomis galimybėmis

Viena iš galimybių atlikti implantaciją – atsiskaitymas dalimis. Per ilgesnį laikotarpį išskaidyta ir palaipsniui mokama suma nė nepasijunta, o naujais dantimis galėsite džiaugtis čia ir dabar. Finansiniu atžvilgiu esminių pokyčių nepasireikš, o kasdienybėje pokyčiai laukia kardinalūs. Pirmiausia, pasikeitusi išvaizda: estetiški dantys, proporcingi veido bruožai, stangresnė veido oda. Na, o svarbiausia, kad ant implantų atkurti dantys pateisina pagrindinę savo funkciją – kramtymą. Galėsite pamiršti apie trintą maistą ir apie bet kokius nepatogumus valgant, nes savo savybėmis dantų vainikėliai ant implantų idealiai atkartoja natūralius dantis.

Viena iš galimybių atlikti implantaciją – atsiskaitymas dalimis. Per ilgesnį laikotarpį išskaidyta ir palaipsniui mokama suma nė nepasijunta, o naujais dantimis galėsite džiaugtis čia ir dabar.

Jeigu dantų implantacija išsimokėtinai neatrodo tinkama išeitis, kitas galimas kelias yra rinktis ekonomiškus dantų atkūrimo būdus. Pavyzdžiui, dantis atkurti ant 2 ar 4 implantų. 2 implantai suteikia galimybę ženkliai pagerinti išimamo protezo laikomumą, o 4 – turėti nuolatinius dantis. Metodų tinkamumą pakomentuos gydytojas konsultacijos metu. Dantų atkūrimo metodikų ir atsiskaitymo galimybių yra tikrai ne viena – svarbiausia atrasti būtent Jus labiausiai tenkinantį sprendimą.