4 išskirtinės Straumann savybės

Dantų implantacijos sėkmė priklauso nuo kelių priežasčių. Vienas pagrindinių sėkmės kriterijų – kokybiškų implantų pasirinkimas. Būtent dėl neabejotinos kokybės šveicariški Straumann implantai pelnė tiek gydytojų, tiek pacientų pasitikėjimą visame pasaulyje. Ilgametė patirtis ir nenutrūkstamas tobulėjimas leidžia pasiūlyti efektyvius implantavimo ir protezavimo sprendimus net ir sudėtingais atvejais. Kokios šių implantų savybės užtikrina nepriekaištingus ilgaamžius rezultatus?

1) CrossFit jungtis. Straumann implantai pasižymi labai tvirta ir tikslia jungtimi. Tokia jungtis leidžia tiksliai pozicionuoti implanto atramą ir užtikrina ilgalaikį stabilumą. Be to, implantas ir jį supantys audiniai apsaugomi nuo infekcijų.

2) Roxolid lydinys. Straumann implantai gaminami iš patentuoto titano / cirkonio lydinioRoxolid.Toks lydinys dar labiau padidina implantų prigijimo rodiklius (net iki 98,4 %). Dar vienas tokio lydinio privalumas yra tai, jog galima naudoti mažesnio diametro implantus.Ši informacija yra ypač aktuali tiems pacientams, kuriems trūksta žandikaulio kaulo, nes naudojant Roxolid lydinį, kaulo priauginimo operacijos išvengiama net 54 % atvejų.

3) SLActive implanto paviršius. Šiųimplantų paviršius išsiskiria tuo, kad yra porėtas, o tai užtikrina geresnį ir dvigubai greitesnį implanto prigijimą. Chemiškai aktyvus Straumann implantų paviršius stimuliuoja gijimo procesus, todėl neprigijimo tikimybė praktiškai neegzistuoja. Remiantis tyrimų duomenimis, SLActive paviršiaus implantą reikėtų rinktis ir tokiu atveju, kai planuojama dantų karūnėlę tvirtinti iš karto po implanto įsriegimo. Atliekant greitąją implantaciją, šis implanto paviršius dvigubai sumažina komplikacijų riziką.

4) Kaulą išsauganti forma. Implanto forma yra pritaikyta kiekvienam pacientui.Implantas sukurtas taip, kad kontoliuotų kaulo tirpimą ir tiktų bet kokiam kaulo tipui.

Akivaizdu, kad Straumann implantai yra unikalūs ir visiškai patikimi. Išskirtinės Straumann implantų savybės užtikrina, kad nauji dantys puikiai tarnautų ilgus metus.