10 faktų apie Straumann implantus

Dantų implantavimo sėkmė priklauso ne tik nuo gydytojo kompetencijos, bet ir nuo naudojamų implantų. Kaip nepasiklysti dantų implantų gamintojų pasiūloje ir pasirinkti teisingai? Visų pirma, reikia atsižvelgti į kriterijus, įrodančius implantų patikimumą ir ilgaamžiškumą. Pateikiame 10 faktų apie vienus populiariausių pasaulyje šveicariškus STRAUMANN implantus:

  1. Prigijimo tikimybė – 99 %. Unikalus implantų paviršius palengvina gijimo procesus ir mažina riziką, kad implantas neprigis. Implanto prigijimo rodiklius lemia medžiaga, iš kurios jis pagamintas, taip pat – implanto paviršius, jo forma ir jungtis su dantų vainikėliu.
  2. Viso gyvenimo garantija. Dantų implantams ir protezavimo detalėms taikoma viso gyvenimo garantija. Esant poreikiui, pacientams skubiai suteikiama visiškai nemokama pagalba net 70 pasaulio šalių. Taigi, pacientai gali jaustis saugūs, kad ir kur bebūtų.
  3. Trumpesnis gijimas. Specialus implantų paviršius SLA stimuliuoja už gijimo procesus atsakingas kraujo daleles ir leidžia sumažinti gijimo laikotarpį perpus. SLActive implantas stimuliuoja gijimo procesus, mažina uždegimą ir pagreitina kaulo formavimąsi.
  4. Mažesnė intervencija. Šie implantai yra mažesnio skersmens. Tai užtikrina minimalią intervenciją į organizmą, dėl to implantacija yra stabilesnė ir ilgaamžiškesnė.
  5. Tvirtas lydinys. Dantų implantų tvirtumą lemia STRAUMANN išrastas ir patentuotas titano / cirkonio lydinys
  6. Specialus paviršius. STRAUMANN implantai turi porėtą SLA paviršių, kuris palengvina gijimo procesą, mažina uždegimą ir pagreitina kaulo formavimąsi.
  7. Unikalios technologijos. Technologijas ir įrenginius, naudojamus implantų bei protezavimo detalių gamybai, išrado STRAUMANN meistrai. Dauguma jų yra naudojami būtent Šveicarijos gamykloje ir niekur kitur netaikomi.
  8. Tarptautinės implantologų bendruomenės partneris. Bendradarbiaujama net su 150 pirmaujančių universitetų ir stomatologijos klinikų pasaulyje.
  9. Tinka net sudėtingais atvejais. Daugumai dantis atkurti norinčių pacientų reikalinga kaulo priauginimo operacija. STRAUMANN implantai yra šiek tiek mažesni, todėl 54 % atvejų išvengiama kaulo augmentacijos. Be to, platus STRAUMANN implantų ir protezavimo detalių pasirinkimas užtikrina, kad bus parinktas optimaliausias sprendimas, atsižvelgiant į paciento poreikius ir burnos ertmės.
  10. Šveicariška kokybė. Skiriamas ypatingas dėmesys nuolatiniam technologijų tobulinimui, platus asortimentas.