<Grįžti

Dantų implantavimo kainos

Medicinoje gydymui dantų implantais prognozuojama didžiausia sėkmė – 95–99 proc., todėl implantaciją galima rinktis drąsiai. Tačiau patariame atkreipti dėmesį į tai, koks implantas jums bus sriegiamas. Kaip rodo didžiausias pasaulyje Švedijos Geteborgo universiteto atliktas tyrimas, trukęs 9 metus, kurio metu buvo ištirti 2765 pacientai, 11 311 implantų, 800 klinikų, implanto ilgaamžiškumas priklauso nuo jo gamintojo. Palyginti su kitais implantais, tikimybė, kad Straumann implantai nepriekaištingai jums tarnaus, didesnė nuo 6 iki 60 kartų.

žiūrėti video  

 
 
 
Klinikų paieška
 

SLActive  Straumann Roxolid SLActive implantai

Beveik kas antras dantų implantas įsriegiamas Lietuvoje pagamintas Straumann. SLActive implantas ypatingas tiek savo lydiniu, tiek paviršiumi. SLActive implantas stimuliuoja gijimo procesus, gerina kraujotaką kaulo audinyje, mažina uždegimą ir pagreitina kaulo formavimąsi aplink implantą. Visa tai sumažina implanto prigijimo laikotarpį dvigubai ir padidina prigijimą iki 99-100% net sudėtingais atvejais: diabetu ar osteoporoze sergantiems, daug rūkantiems pacientams, ar žmonėms, kurie nori turėti karūnėlę ant implanto iškart po implanto įsriegimo.

Dantų implantacijos kaina: 650-900 EUR

Daugiau informacijos:   SLActive

Roxolid  Straumann Roxolid SLA implantai

Straumann yra implantologijos pionieriai, didžiausias implantų gamintojas Pasaulyje. Straumann gamina implantus iš patentuoto titano/cirkonio lydinio Roxolid. Moksliniai tyrimai parodė, kad pakeitus titaną į Roxolid implantų prigijimo rodiklis pagerėjo beveik dvigubai. Roxolid lydinys yra daugiau nei 35% stipresnis nei titanas. Roxolid lydinis leidžia naudoti vienu diametru mažesnį implantą ir 54% atveju išvengti kaulo priauginimo operacijos bei atlikti mažesnę intervenciją į žmogaus organizmą.

Dantų implantacijos kaina: 580-800 EUR

Daugiau informacijos:   Roxolid

Standartinis titaninis implantas

Pasaulyje egzistuoja daugiau kaip 1800 implantų gamintojų. Implantai gaminami iš įvairių rūšių titano, kuris yra silpnesnis ir turinties šiek tiek prastesnį bio-suderinamumą nei Straumann naudojamas Roxolid lydinys. Skiriasi ir implanto paviršiaus kokybė, ir implanto dizainas, ir susijungimo su karūnėlės atrama tikslumas bei kiti sisteminiai dalykai. Visa tai lemia gydymo ilgaamžiškumą ir sėkmę. Vieni gamintojai turi didelės patirties ir yra pasiekę puikių rezultatų, kitų patirtis ir rezultatai – kuklesni. Be abejonės, tai turi įtakos implanto kainai.

Dantų implantacijos kaina: 450-600 EUR