< Grįžti

Straumann privalumai

STRAUMANN: PACIENTŲ IR GYDYTOJŲ PASIRINKIMAS NR. 1 VISAME PASAULYJE

Jau daugybę metų Straumann – populiariausi dantų implantai pasaulyje.* Išskirtinis dėmesys medicinos mokslui, nuolatinis technologijų tobulinimas, šveicariška kokybė, platus asortimentas ir visada lanksčios kainos lėmė tai, kad šiandien Straumann vardas tapatinamas su šiuolaikinės implantologijos kokybės standartu.

* – Straumann group Annual Report 2016.


Aukščiausi prigijimo rodikliai

Švedijoje 2013 metais atliktas vienas didžiausių nepriklausomų tyrimų odontologijos istorijoje parodė, kad per 9 metus tik danties implantų gamintojas yra lemiamas faktorius, darantis įtaką didesnei gydymo sėkmei[1]. Bendras implantų prigijimo rodiklis šiame tyrime buvo labai geras – 96,4 % net iš 11 311 implantų! Straumann implantai buvo prarasti tik labai retais atvejais – nuo 6 iki 60 kartų rečiau nei kitų gamintojų.

Implanto prigijimo rodiklius lemia medžiaga, iš kurios jis pagamintas, taip pat – implanto paviršius, jo forma ir jungtis su dantų vainikėliu.

[1] Derks et., al 2013.


Screen Shot 2017-06-21 at 16.21.47

Unikalus implanto lydinys - Roxolid

Straumann gamina implantus iš patentuoto titano / cirkonio lydinio – Roxolid. Moksliniai tyrimai[1] atskleidė, kad, pakeitus titaną į Roxolid, ir taip aukštas implantų prigijimo rodiklis (vidutiniškai – apie 96,8 %) išaugo beveik dviem procentais – iki 98,4 %.

Roxolid lydinys yra daugiau nei 35 % stipresnis už titaną[2]. Beveik pusei pacientų trūksta žandikaulio kaulo storio, todėl tenka priauginti kaulą, o tai padidina gydymo kainą ir ilgina gijimo laikotarpį. Roxolid lydinys leidžia naudoti vienu diametru mažesnį implantą ir 54 % atvejų išvengti kaulo priauginimo operacijos[3] bei atlikti mažesnę intervenciją į žmogaus organizmą.

[1] Al-Nawas et al., 2011, Müller et al., 2015, Quirynen et al., 2015, Altuna et al., 2016.; [2] Bernhard et al., 2009.; [3] Al-Nawas et. al., 2014.


Unikalus implanto paviršius - SLActive

Straumann implantai turi mikrolygmeniu porėtą paviršių SLA, kuris, kaip parodė tyrimai[1], garantuoja geresnį ir greitesnį implanto prigijimą. Šiuo metu tai tapo implantų gamybos auksiniu standartu. Siekdami tobulumo Straumann sukūrė ir patentavo chemiškai aktyvų implanto paviršių SLActive ir pakėlė implanto prigijimo kartelę į iki šiol neregėtas aukštumas.

SLActive implantas stimuliuoja gijimo procesus[2], gerina kaulinio audinio maitinimą krauju[3], mažina uždegimą[4] ir pagreitina kaulo formavimąsi[5].

Visa tai dvigubai sumažina implanto prigijimo laikotarpį (iki mėnesio) ir padidina prigijimo tikimybę iki 99–100 % net sudėtingais atvejais[6].

Pacientai, kurie iškart po operacijos ant implanto nori turėti bent laikiną karūnėlę, taip pat turėtų rinktis SLActive implantą – tyrimai rodo, kad, apkraunant implantą iškart po įsriegimo, komplikacijų rizika sumažėja dvigubai, kai naudojamas SLActive paviršius[7].

[1] Wennerberg et al., 1996.; [2] Rupp F. et al., J Biomed Mater Res A., 2006.; [3] Schwarz, F. et al., J Clin Periodontol., 2008, Rausch-fan X et al., Dent Mater., 2008;[4] Hotchkiss et. al., 2016, Lee R et al., 2016.; [5] Lai H.C. et al., 2009, Schwarz, F. et al., 2008, Lang, N. P. et al., 2011.; [6] Heberer et al., 2011, Khandelwal et. al., 2013, Nelson et. al., 2016.; [7] Stoker et al., 2011, Roccuzzo & Wilson et al., 2009.


Gamintojas, kuriuo galima pasitikėti

Straumann – didžiausias dantų implantų gamintojas pasaulyje. Būdami dantų implantologijos pradininkai, turėdami ne vieną patentą Straumann gamina išskirtinius dantų implantus ir milijonams žmonių pasaulyje gražina šypsenas jau 40 metų.

Lietuvoje Straumann – nuo 2003-iųjų. Dėl išskirtinės kokybės ir geriausių rezultatų beveik kas antras Lietuvoje įsriegiamas dantų implantas yra pagamintas šveicarų.

Straumann bendradarbiauja su daugiau nei 150 universitetų, o implantų patikimumas patvirtintas daugiau nei 3000 mokslinių tyrimų.

Straumann atstovybės yra daugiau nei 70-yje šalių, todėl kad ir kur Jūs keliautumėte ir kas nutiktų, visada atsiras odontologas, dirbantis su Straumann implantų sistema.

Straumann didžiuojasi šveicariška kokybe. Implantai gaminami modernioje gamykloje Šveicarijoje, regione, kuris garsėja laikrodžiais Rolex, Longines ir kitais pačios aukščiausios kokybės gaminiais.


Dantų implantų garantija

Tarptautinė garantija - visam gyvenimui

Straumann savo gaminiams (bet ne gydymui!) suteikia viso gyvenimo garantiją. Tai reiškia, kad bet kuriam odontologui bet kurioje pasaulio vietoje bus nemokamai pristatytas naujas implantas. Kompanijos istorija ir pasaulinis paplitimas leidžia tikėtis, jog pacientai neliks be priežiūros kad ir kur benukeliautų, kad ir kiek metų po operacijos prabėgtų.

Dantų implantų garantija