< Grįžti <

Gydymo galimybės

Roxolid – mažiau invazyvūs

Tai ypatingi STRAUMANN implantai, gaminami iš titano ir cirkonio lydinio, kuris yra beveik 30 % tvirtesnis už įprastus titano implantus. Šis lydinys suteikia galimybę pagaminti ir naudoti mažesnio diametro implantą, taip atliekant mažesnę intervenciją į organizmą.

Implantų ROXOLID paviršius dengiamas naudojant specialią technologija SLA, kuri pagerina medicinines titano savybes ir net iki 25 % pagreitina implanto suaugimą su kaulu.

Senstant organizmui žmogaus kaulai plonėja, todėl įsriegus mažesnio diametro implantą, net ir po daugelio metų jis neišlįs į žandikaulio paviršių. Be to, tvirtesnis lydinys sumažina implanto lūžimo tikimybę iki minimumo. Tyrimai patvirtina, kad kuo mažesnė intervencija, tuo stabilesnė ir ilgaamžiškesnė implantacija. Moksliškai įrodyta ir tai, kad iš ROXOLID lydinio pagaminti implantai prigyja geriau nei titaniniai.

Ir implanto prigijimą greitinanti technologija SLA, ir lydinys ROXOLID yra patentuoti išradimai, taikomi ir naudojami gaminant išimtinai tik STRAUMANN implantus.